SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

LEOREX™ pleťové sérum se zlatem (Luxurious Real Gold, Leorex Micro-Structures) 30 ml

Produktový kód: 7290011784348
Skladem

Cena s DPH
1 300,00 Kč
icon

 

Jedinečné sérum, které zanechává pocit sametové hebkosti pleti. Velmi dobře působí jako spojovatel mezi pokožkou a krémem. Pomáhá výživným látkám dostat se hlouběji do pokožky. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Vhodné používat před každou aplikací krému každý den. Je neparfumován

Luxusní pravé zlato obsažené v tomto séru přirozeně osvěží a dodá vaší pleti mladistvý vzhled.

Patentované minerální křemičité mikrostruktury Leorex se na sebe během zasychání navazují, čímž zvedají a vyhlazují vaši pokožku a odstraňují viditelnost vrásek a záhybů. Přírodní oleje a rostlinné výtažky obnovují ideální vlhkost, díky čemu zůstává vaše pleť úžasně jemná. Vitamín E chrání před škodlivým prostředím, zatím co kolagen a elastin, přirozené složky pleti, obnovují hladký, pevný a krásný vzhled omlazené pleti.

Pokyny: Používejte každý den po umytí tváře liftingovou pleťovou vodou a aplikovaní Leorex Booster k vyhlazení vrásek. Aplikujte malé množství séra konečky prstů a jemně jej rozetřete po pokožce, dokud jej pokožka plně neabsorbuje. K dosažení ještě déletrvající redukce vrásek použijte následně i Leorex krém se zlatem.

scroll-top
Nahoru