SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Výhody produktů Leorex™

ceny jsou uvedeny s dph

LEOREX™ - WRINKLE NANO BOOSTER

LEOREX™ není jenom další maska, krém, pasta nebo mast na léčbu vrásek. Je to úplně nový revoluční materiál. Tento produkt s patentovaným receptem je založený na nejpokročilejší nano-technologii. Fyzicky „trénuje“ buňky pokožky (jako svaly při cvičení), vytváří nejvhodnější podmínky- fyzického, biologického a chemického prostředí – pro vznik přirozené biologické kapacity, potřebné k omlazení buněk.

Okamžité krátkodobé uvolnění vrásek a dlouhodobé zmírnění jejich výskytu

Ihned po aplikaci Leorexu se na pokožce vytvoří síť nano-částeček, která mechanicky vytáhne vrásku nahoru a vyhladí pleť. Po každé aplikaci trvá tento účinek několik hodin a umožňuje buňkám pokožky rozrůstat se za lepších podmínek bez působení tlaku. Zákazníci, kteří používali LEOREX™ několik týdnů, potvrdili jeho dlouhodobý účinek: po skončení používání trvá až několik dnů, aby se pokožce vrátil její původní vzhled.

Jemný peeling a hloubkové čistění

Poškozená tkáň, nečistoty a sekrety, které se v pokožce shromažďují (především v záhybech a vráskách) ucpávají póry a poškozují pleť. Nano-tkáň uvolňuje odumřelé buňky, nečistoty a pomalu je odstraňuje z pokožky po té, co se z ní LEOREX™ smyje.  Tato procedura zanechává na pokožce pocit čistoty a úplného osvěžení.

Ochranný antioxidační efekt

Nano-tkáň vytvořená Leorexem je silným antioxidantem. Křemičité nano-částečky velice rychle čistí a zachytávají volné radikály. Pleť je lépe chráněna a je zabráněno další tvorbě vrásek.

Zlepšení metabolismu pokožky

Uvolněním mechanického tlaku na vrásky pomáhá LEOREX™ obnovit krevní oběh v oblasti, kde se vytvořily vrásky (někteří zákazníci zažili krátkodobé zčervenání). Pleť, na kterou tlak nepůsobí, má lepší výživu i metabolismus, což umožňuje přirozený proces obnovy buněk. Výsledkem je zdravě vypadající pokožka.

Zdokonalení pružnosti pokožky

Přidáním vody, bioaktivních složek do pokožky a tím, že se brání její vysušování, vylepšují vitální složky LEOREX™ pružnost pokožky a zanechávají pocit větší pevnosti a mladšího vzhledu.

scroll-top
Nahoru