SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Vánoční zvýhodněný balík BOOSTER maska 10 sáčků a Liftingový Hydratační krém

LEOREX Booster je maska na obličej, která má okamžitý efekt při vyhlazení vrásek a okamžitě viditelný účinek redukce vrásek. Pro jemnou, živou, zářivou a mladistvě vyhlížející pleť.  Maska je v balená v sáčcích pro jedno použití. Před aplikací sáček promasírujte, aplikujte na vyčištěný suchý obličej, nechte působit 10 minut a opláchněte obyčejnou vodou.

LEOREXTM Booster a jeho křemičité nanočástečky tvoří jedinečné víceúkolové pletivo, které vyhlazuje vaší pleť na mnoho hodin. Vypnutí vrásek uvolňuje tlak působící na strukturu tkání a umožňuje přirozenou regeneraci pokožkových buněk.

  • Jemný peeling – odstraní odumřelé buňky
  • Hloubkové čistění zbavuje pleť nečistot a volných radikálů
  • Zdokonaluje vzhled pleti a obnovuje přirozenou vitalitu
  • Obnovuje metabolismus pokožkových buněk tím, že otevírá kanálky, které dodávají pleti výživu  
  • Fyzicky posiluje pleť a zabraňuje tvorbě nových vrásek.

Vyberte si masku podle typů vaši pleti a napište do poznámky, o které 10 sáčkové balení máte zájem.

Po aplikaci je důležité pleť hydratovat. Proto doporučujeme do zvýhodněného balíků LEOREX™ Up-Lifting Moisturizer - Hydratační krém,  jemný hydratační krém, který obsahuje pravé minerály z Mrtvého moře a vzácnou vodní řasu „Dunaliella“, umožňuje vaší pleti přijímat přesně takovou dávku přírodních zvlhčovačů, jakou potřebuje. Obsahuje pohyblivou strukturu Leorex, která se během vysychání fyzicky vyhlazuje, čímž zároveň vyhlazuje i pleť a okamžitě redukuje viditelnost vrásek a pórů. Multivitaminové složky A, C a E vytvářejí ochrannou vrstvu, která redukuje vstřebávání oxidantů a nečistot, čímž posiluje přirozený proces omlazování.

Produktový kód: 123456
Skladem

Cena s DPH
1 720,00 Kč1 462,00 Kč
icon

 

scroll-top
Nahoru