SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Vánoční zvýhodněný balík KOMPLET LIFTINGOVÁ SÉRIE : Čistící gel, Oční gel, Sérum, Krém

Do zvýhodněného balíku přinášíme také celou Liftingovou hydratační radu. Je to komplet pro celkové ošetření pleti.

Revitalizační liftingový čisticí gel na obličej je tvořen z patentovaných Leorex křemičitých mikrostruktur a je uzpůsoben aby se dostal k vaší pleti blíž, než jakýkoliv jiný kosmetický přípravek – aby vyčistil i ty nejhlubší vrásky. Pokožka vypadá hladší a redukuje se výskyt vrásek a záhybů- Když se liftingový čisticí gel používá dlouhodobě, posiluje se vzhled zdravější, mlaději vyhlížející pleti díky tomu, že pokožka se přirozeně regeneruje.                                                                           Pokyny: Gel aplikujte na navlhčenou tvář a krk, jemně ho vmasírujte a pak vydatně opláchněte ve vodě. Používejte tak často, jak je zapotřebí.

Leorex ™ Up-Lifting Eye Gel obnovuje přirozenou, mladistvou krásu vašich očí.

Patentované mikrostruktury Leorex ™ se na sebe navazují a okamžitě zvedají a vyhlazují vzhled vaší pleti, omezují viditelnost vrásek a záhybů a zesvětlují tmavé kruhy. Obsahuje přírodní živý soubor, o kterém je lékařský dokázáno, že dokáže omlazovat vaši pleť, omezit vzhled oteklých očí a dosáhnout dlouhodobé zlepšení. Tento jedinečný oční gel, který je vhodný pro každý typ pleti probouzí pokožku v okolí vašich očí. Říká se, že oči jsou zrcadlem do duše - udělejte tedy váš pohled krásným!                                                                                                                                                           Pokyny: Používejte každý den. Naneste několik kapek gelu na konečky prstů a jemně ho aplikujte krouživým pohybem na pokožku pod očima a kolem očí, dokdy ho pokožka úplně neabsorbuje.

Revitalizační hydratační sérum je tvořeno kombinací nejnovějších anti-aging technologií a dlouhodobých omlazujících prvků- jako vitaminy A a E , heřmánek a aloe vera. Poskytuje přirozený mladistvý a krásny vzhled. Vysoce účinný švýcarský recept Regu-Age vaši pleť posiluje a dodává jí mladší vzhled. Syrovátkový protein redukuje viditelnost již existujících vrásek a chrání před vznikem nových. Patentované křemičité mikrostruktury Leorexu dodávají tyto složky do těch částí pokožky, kde mají největší účinek. Když mikrostruktury vysychají, spojují se dohromady a připojují se na povrch vaší pokožky, aby jí fyzicky nadzvedli a vyhladili s cílem svěžího a mladistvého vzhledu a pocitu.                                     Pokyny: Po vyčištění pleti Leorex čistícím gelem aplikujte tenkou vrstvu liftingového séra. Používejte tak často, jak je zapotřebí.

Pro lepší a delší mladistvý vzhled následně aplikujte Leorex liftingový hydratační krém.

24-hodinový jemný hydratační krém, který obsahuje pravé minerály z Mrtvého moře a vzácnou vodní řasu „Dunaliella“, umožňuje vaší pleti přijímat přesně takovou dávku přírodních zvlhčovačů, jakou potřebuje. Obsahuje pohyblivou strukturu Leorex, která se během vysychání fyzicky vyhlazuje, čímž zároveň vyhlazuje i pleť a okamžitě redukuje viditelnost vrásek a pórů. Multivitaminové složky A, C a E vytvářejí ochrannou vrstvu, která redukuje vstřebávání oxidantů a nečistot, čímž posiluje přirozený proces omlazování.                                                                                                                   Výsledky:                                                                                                                                                                   Pokožka vypadá svěže, hladce a zářivě. Vytváří se vzhled zdravé, zářivé pleti, která je zároveň pružná i zářivá.  

Pro všechny typy pleti, velmi vhodný pro suchou pokožku, která potřebuje hydrataci. Je velmi lehký a příjemně voní.

Produktový kód: 123458
Skladem

Cena s DPH
3 190,00 Kč2 711,50 Kč
(0x)
icon

 

scroll-top
Nahoru