SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Vánoční zvýhodněný balík Liftingové Hydratační Sérum a Liftingový Hydratační krém

Hydratační Serum, které zanechává pocit sametové hebkosti pleti. Je to podklad pod krém, zvyšuje účinek účinných látek v krému o 30%.

Leorex ™ Up-Lifting Serum - Revitalizační liftingové sérum je tvořeno kombinací nejnovějších anti-aging technologií a dlouhodobých omlazujících prvků- jako vitaminy A a E , heřmánek a aloe vera. Poskytuje přirozený mladistvý a krásny vzhled. Vysoce účinný švýcarský recept Regu-Age vaši pleť posiluje a dodává jí mladší vzhled. Syrovátkový protein redukuje viditelnost již existujících vrásek a chrání před vznikem nových. Patentované křemičité mikrostruktury Leorexu dodávají tyto složky do těch částí pokožky, kde mají největší účinek. Když mikrostruktury vysychají, spojují se dohromady a připojují se na povrch vaší pokožky, aby jí fyzicky nadzvedli a vyhladili s cílem svěžího a mladistvého vzhledu a pocitu.

Serum je výborné jako podklad pod krém, protože zesiluje účinek krému o 30%.

LEOREX™ Up-Lifting Moisturizer - Hydratační krém,  jemný hydratační krém, který obsahuje pravé minerály z Mrtvého moře a vzácnou vodní řasu „Dunaliella“, umožňuje vaší pleti přijímat přesně takovou dávku přírodních zvlhčovačů, jakou potřebuje. Obsahuje pohyblivou strukturu Leorex, která se během vysychání fyzicky vyhlazuje, čímž zároveň vyhlazuje i pleť a okamžitě redukuje viditelnost vrásek a pórů. Multivitaminové složky A, C a E vytvářejí ochrannou vrstvu, která redukuje vstřebávání oxidantů a nečistot, čímž posiluje přirozený proces omlazování.

Pro všechny typy pleti, velmi vhodný pro suchou pokožku, která potřebuje hydrataci. Je velmi lehký a příjemně voní.

Produktový kód: 123457
Skladem

Cena s DPH
1 910,00 Kč1 623,50 Kč
icon

 

scroll-top
Nahoru