SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Liftingová maska Noční – Nejlépe před spánkem a odpočinkem 33g (10 sáčků)

Pro dlouhotrvající výživu pokožky

Noční přípravek, který je nejvhodnější vzhledem ke snížené aktivitě metabolismu během noci (odpočaté svaly, snížené pocení) a taktéž sníženou aktivitu mimických svalů. Přípravek obsahuje důležité bioaktivní složky (jako Omega-3), které jsou pomalu uvolňovány během noci. Hlavní bioaktivní složkou je rakytníkový olej (též známý jako olej Oblepicha), který vyživuje pleť a léčí kožní infekce. Tento přírodní olej obsahuje vysokou koncentraci vitaminů A, C a E a je zvláště důležitý při prevenci před suchou pletí.

Pokyny: Před použitím je zapotřebí aktivovat- masírujte uzavřený sáček prsty, pokud se pudrová konzistence nezmění na tekutou. Rozetřete obsah sáčku na čistou, mírně navlhčenou pokožku. Počkejte, pokud aplikovaná vrstva bude opět mít pudrovou konzistence a pak opláchněte proudem vody. Neviditelná křemíková síť bude působit během spánku.

Produktový kód: 7290011784096
Skladem

Cena s DPH
860,00 Kč
(2x)
icon

 

Hypoalergenní nano-recept proti vráskám. Prodloužený účinek redukce vrásek. Pro vyživenou a revitalizovanou pokožku. Obohaceno o rakytníkový olej.  

LEOREXTM a jeho křemičité nanočástečky tvoří jedinečné víceúčelové pletivo, které vyhlazuje vaši pleť na mnoho hodin. Vyzdvihnutí vrásek uvolňuje tlak působící na strukturu tkání a umožňuje přirozenou regeneraci buněk pokožky.

  • Vyživuje pleť důležitými a bohatými složkami a zlepšuje její přirozenou regenerační kapacitu
  • Redukuje předčasné příznaky stárnutí a účinky poškození způsobeného prostředím
  • Jemný peeling – odstraní odumřelé buňky
  • Hloubkové čistění od nečistot a volných radikálů
  • Zdokonaluje vzhled pleti a obnovuje přirozenou vitalitu
  • Obnovuje metabolizmus pokožkových buněk tím, že otevírá kanálky, které dodávají pleti výživu
  • Fyzicky posilňuje pleť a zabraňuje tvorbě nových vrásek
scroll-top
Nahoru