SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Liftingová maska Booster Active – Hypoalergenní nano-podpora v boji proti vráskám 9,9g (3ks sáčků)

Produktový kód: 7290011784294
Skladem

Cena s DPH
300,00 Kč
icon

 

Tato protivrásková nano-podpora vytváří síť křemičitých nanočástic, která narovnává a zevnitř posiluje tkáň kůže. Chrání pokožku a zdokonaluje její vzhled. Křemičitá síť je navržena tak, aby pomalu uvolňovala výživné a zvlhčující látky během několika hodin. Nanočástice sbírají volné radikály a toxiny, mechanicky vstřebávají a vyhlazují vrásky a zdokonalují tkáň a metabolismus pokožky. Protože Booster poskytuje okamžitý účinek, doporučuje se jeho použití před výjimečnými příležitostmi k dosáhnutí okamžitého omezení viditelnosti vrásek a vzhledu zářivé a hladké pleti, které trvá několik hodin.

 

Pokyny: Před použitím je zapotřebí aktivovat- masírujte uzavřený sáček prsty, dokud se pudrová konzistence nezmění na tekutou. Rozetřete obsah sáčku na čistou, mírně navlhčenou pokožku. Počkejte, pokud aplikovaná vrstva nebude opět mít pudrovou konzistenci a pak opláchněte vodou.

Okamžitě viditelný účinek redukce vrásek. Pro jemnou, živou, zářivou a mladistvě vyhlížející pleť.  

LEOREXTM a jeho křemičité nanočástečky tvoří jedinečné víceúkolové pletivo, které vyhlazuje vaší pleť na mnoho hodin. Vypnutí vrásek uvolňuje tlak působící na strukturu tkání a umožňuje přirozenou regeneraci pokožkových buněk.

  • Jemný peeling – odstraní odumřelé buňky
  • Hloubkové čistění zbavuje pleť nečistot a volných radikálů
  • Zdokonaluje vzhled pleti a obnovuje přirozenou vitalitu
  • Obnovuje metabolismus pokožkových buněk tím, že otevírá kanálky, které dodávají pleti výživu  
  • Fyzicky posiluje pleť a zabraňuje tvorbě nových vrásek
scroll-top
Nahoru