SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

PURE maska proti akné 25 sáčků

Trpíte na akné? Zkusili jste již téměř všechny možné kosmetické procedury, změnili jste dokonce i stravu a žádný efekt se nedostavil?

Akné je hormonální problém, který nelze vyřešit dvěma - třemi návštěvami u kosmetičky, nebo pleťovou vodou z drogerie.

Pokud vás trápí akné, máte hormonální poruchu a ve vaší epidermě se tvoří nadměrné množství mazu, které se přes póry dostává na povrch a mnoho krát se i zapálí, nepříjemně bolí a vypadá neesteticky.

Abyste byli schopni ozdravit pokožku a zbavit se akné je třeba dlouhodobě čistit povrch pokožky do hloubky.

To vám umožní naše PURE maska ​​proti akné, která je vyvinuta z mikro částeček křemíku, které jsou zmenšeny na takovou velikost, aby se dostaly do střední vrstvy pokožky, kde na sebe navážou maz a vyvedou ho ven velmi jemným způsobem. Opakováním této aplikace dosáhnete postupné zlepšení - optimální promaštění pleti, takové které nezpůsobuje pupínky.

Aplikujte masku na pleť v průběhu prvního týdne každý den, po prvním týdnu stačí masku aplikovat jednou za dva až čtyři dny, podle potřeby. A postupné zlepšení nenechá na sebe dlouho čekat.

Velmi doporučujeme doplnit aplikaci masek PURE čistícím gelem PURE z této série a čistit ním pleť ráno i večer, intenzivně pomáhá odstraňovat nečistoty z povrchu pleti a přebytečný maz.

 

Produktový kód: 1561513
Skladem

Cena s DPH
1 620,00 Kč
(0x)
icon

 

Leorex™ mikro-struktury vytvářejí jedinečnou samo organizující adaptivní síť na kůži. PURE je obzvláště vhodný pro mastnou, nečistou a problematickou pleť. Leorex™ PURE maska provádí následující úkoly:

• hloubkové čištění

• Jemný fyzický mikro-peeling

• Podporuje a spouští samoléčební  proces

• Absorbuje a odstraňuje přebytečný kožní maz, tím vede k oživení a zachování hladké, čisté, zdravé, svěží pleti bez akné.

scroll-top
Nahoru