SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Výhody hmoty Leorex™

Výhody substance Leorex – roztok Leorex

Leorex má neobvyklý přístup k redukci vrásek- stimuluje pokožku k tomu, aby se díky fyzikálním vlivům sama hojila.  Ostatní roztoky využívají přístup biomechanického zákroku do biologické činnosti pokožky. Tento jedinečný přístup je možný díky substanci Leorex, trojrozměrné struktuře (na rozdíl od směsí) určené k dosažení různých cílů, která překonává jakýkoliv jiný produkt, protože využívá fyzikální činnost na rozdíl od biochemické.

Substance Leorex nazdvihuje vrásky, zbavuje nečistot a omlazuje pleť bez použití biochemických složek jenom díky čistě fyzikálním procesům. Substance Leorex využívá svůj vyhlazovací efekt jen na vrásky a ne již na vyhlazená místa na pleti. Pokožka uvnitř vrásky je fyzicky vytažena ven, do přirozené úrovně pokožky. Tento výběrový proces je jedinečný a omlazovací energii zaměřuje tam, kde jí je skutečně zapotřebí. Okamžitý účinek je spojen s dlouhodobým účinkem. Další jedinečnou vlastností substance Leorexu je její okamžitý efekt (redukce vrásek se děje v průběhu několika minut) spojený s dlouhodobým efektem. Okamžitý účinek trvá několik hodin. Avšak vráska se již do svého původního, zapadlého stavu nevrátí, protože omlazené buňky pokožky pod vráskou ji tlačí ven a tím ji vyhlazují.

Při každé další aplikaci substance Leorex vede pokožku ke stále zdravějšímu stavu, tedy vyhlazuje vrásku. Pokožka je na mikroskopické a makroskopické úrovni nevyrovnaná. Drobná zanícená místa, kožní vady, záhyby a vrásky, různé typy pokožky - to všechno si vyžaduje speciální přístup. Substance Leorex se sama lokálně přizpůsobuje pleti, přičemž využívá specifické fyzikální metody. Substance Leorex je založena na nano-křemičitém materiálu, který má velmi velkou povrchovou oblast. Křemičitan absorbuje materiály z pokožky, spolehlivě a jemně. Mezi takovéto materiály patří nečistoty, toxiny a odumřelé buňky, kterých se tělo zbavuje přirozeně.

Substance Leorex, struktura výjimečná tím, že dokáže vytvořit celistvou hmotu, nadále vstřebává nečistoty, které vylučují již odumřelé buňky. Navíc tato substance vytláčí vrstvu odumřelých buněk na dno hlubokých vrásek, čímž vyrovnává tvar vrásky. Tyto jedinečné schopnosti čištění a vytláčení odumřelých buněk hrají důležitou roli při napomáhání buňkám k regeneraci. Buňky pokožky pod vráskou jsou tím, jak na ně vráska tlačí ve velmi stísněném stavu. V něm je přísun živin omezen a nečistoty nemohou byť odstraněny. Substance Leorex tento fyzický tlak vytažením neutralizuje.

Stlačené buňky získají zpátky normální podmínky a začne proces regenerace. Následné opakování tohoto procesu tento stav zdokonaluje. Přirozeně oživená síla buněk lépe odolává tlaku vrásky a vráska se vyhlazuje. Působení Leorexu jí pak i nadále udržuje hladkou. Dřív než zlomená kost může sama srůst, musí být uvedená do správné polohy – dřív než kolagen, elastin a místní kožní buňky mohou nabrat původní tvar, musí být poškozená pleť (vráska), uvedená do původní, hladké podoby. Substance Leorex je zdrojem výživových doplňků dle potřeby.

Pro problematickou pleť jsou některé výživové doplňky všeobecně známé jako prospěšné (např. rakytníkový olej pro zanícenou pokožku).

Na rozdíl od ostatních produktů, substance Leorex slouží jako řízená zásobárna takových živin pro pokožku. Nekontrolovaný přísun všemožných složek jiných krémů bývá někdy i nevyužitelný. Leorex přísun výživových doplňků jako takový reguluje a dávkuje se do každého místa pokožky i díky její vlastní regenerační schopnosti.

Lidský organismus má komplikovaný mechanismus regenerace, ale po čase si fyzické vyčerpání a opakovaný stres berou svou daň. Hlavním cílem substance Leorex je obnovení nejlepších podmínek pro pokožku. Na správném místě, ve správném čase, ve správné míře a za správných podmínek můžou mít další přípravky skutečně prokazatelný účinek. Substance Leorex funguje. Už několik minut po aplikaci je účinek jasný, bez jakýchkoliv vizuálních klamů.

Substance Leorex vytváří pevné pletivo, které vaši pleť vypíná zespodu.

Potvrzeno odbornými laboratořemi.

Vyrobeno převážně z křemičitých částeček.

Shrnutí

Substance Leorex, která používá sofistikovanou síť křemičitých částeček a čistě fyzikální procesy, podporuje organismus v regeneraci a omlazování. Materiální překážky, které stojí pokožce v cestě k zotavení, jsou fyzicky odstraněny a okamžitý a dlouhodobý účinek je očividný.

scroll-top
Nahoru