SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Vědecké vysvětlení

Existuje vícero kosmetických přípravků (včetně kosmetické chirurgie) k léčbě a zakrytí vrásek. Otázka, jak zmírnit tvorbu vrásek a zlepšit stav vrásčité pokožky, je všudypřítomná, a kosmetické metody k ošetření vrásek jsou vášnivě vyhledávány.

Leorex™ Booster není jenom další maska, krém, pasta nebo mast na léčbu vrásek. Je to úplně nový
a revoluční materiál. Tento produkt s chráněnou recepturou (patent v podání) je založený na nejpokročilejší nano-technologii. Fyzicky „trénuje“ buňky pokožky (jako cvičení se svaly), vytváří nejvhodnější podmínky - fyzického, biologického a chemického prostředí - pro vznik přirozené biologické kapacity potřebné k omlazení buněk.

 

Produkt

Leorex™ Booster je struktura, obsahující velké množství speciálních, drobných částeček. Leorex je všechny seskupuje, aby pracovaly s buňkami jako malí neviditelní a hodní skřítci. Čistí kanálky, odstraňuje odumřelé buňky a toxiny z pokožky, vyživuje a leští zdravé buňky a upravuje jejich poškozené části. Aplikace dalších krémů po ošetření Leorexem Booster maskou výrazně vylepší jejich účinek. Pomůže aplikování hydratačního krému a výživným doplňkům, aby pronikaly rychleji, zabrání jejich smíchání s toxiny v buňkách nebo na nich a posílí jejich funkci. Leorex Booster maska je také jedinečná svou funkcí pomalého uvolňování. Zásobuje pokožku doplňkovými složkami v případě, že jich má nedostatek na těch místech, kde je pokožka potřebuje, tedy „na požádání“.

 

Odborný popis

Vráska

Tento zjednodušený model pokožky ukazuje, že vrásky se udržují samy. Když se začne tvořit vráska, tkáň pod ní je mechanickým tlakem deformována, což zpomaluje krevní oběh a tím i metabolismus v zasažené oblasti. Omezení této životní funkce způsobuje snížení pružnosti pokožky a regenerace buněk. To je důvod, proč nacházíme v oblasti vrásek a rýh většinou víc odumřelých buněk a šupin než v nepoškozených částech pokožky. Tohle všechno vytváří sebeobnovující proces, kvůli kterému je deformace vrásky stále hlubší a hlubší.

 

Mechanismus ošetření vrásek

Když je Leorex™ Booster v tekuté formě nanesen na pokožku, vytvoří na povrchu i pod ním vrstvu elastické tkáně. Oddíly hydrofilních částeček v této vrstvě se přesouvají a vstupují do kanálků potních žláz. Oddíly hydrofobních částeček se přesouvají a vstupují do kanálků mazových žláz, které se nacházejí ve vlasových váčcích. Pak se zformují hydrofilní a hydrofobní spony, které se vsunou do vlasových váčků a kanálků potních žláz v rýhách vrásek.

Voda v této nové tkání se osmózou rozptyluje (díky nevyhnutelné přítomnosti elektrolytů) do tekutiny v prostoru kolem a do buněk pokožky. Když se vrstva vysuší a voda tuto tkáň opustí, objem hmoty se zmenší a vrstva se zmenší na pletivo vláken na pokožce a pod ní. Během tohoto procesu se pokožka vrací do původního hladkého a nezdeformovaného stavu, vlákna zabraňují tvorbě nových vrásek a léčí poškozené oblasti pokožky. Každé vlákno je vytvořené ze směsi hydrofilních a hydrofobních částeček
ve vodě.

Hydrofilní a hydrofobní spony upevňují tato vlákna do zasažené oblasti pokožky a rýh vrásek. Během toho, jak se kosmetické pletivo vláken prudce stahuje, vypíná rýhy vrásek a vyhlazuje pokožku. Tento proces je ještě intenzívnější v poškozených oblastech pokožky, protože mezibuněčné a vnitrobuněčné kapaliny mají díky mechanickým překážkám v běžném výměnném procesu metabolismu vyšší obsah solí. Obohacující přísady (aloe vera a vitamíny A a E) zvyšují tento účinek.

„Náprava“ poškozených oblastí má víc než jenom dočasný estetický účinek. „Osvobodí“ místo a umožní zvýšit oběh krve. Zdokonalení metabolismu a rozšíření kolagenu v buňkách poskytuje dlouhodobou léčební výhodu.

Mechanismus jemného peelingu

Leorex™ Booster působí také jako činidlo peelingu, které má sklon k tomu, aby slupovalo odumřelé buňky z pokožky. Důsledkem kapilarity jsou hydrofilní a hydrofobní částečky navázány na vlhkost
a přírodní oleje v pokožce. Když je pokožka vlhká, voda a převážně hydrofilní částečky mají sklon prosakovat a hromadit se mezi odumřelými buňkami a pokožkou. Když je pokožka mastná, voda
a převážně hydrofobní částečky mají tendenci prosakovat a koncentrovat se mezi odumřelými buňkami
a pokožkou a během toho, jak vysychají, vytlačí odumřelé buňky z pokožky. Jestli jsou odumřelé buňky suché, nasytí se vodou, čímž vznikne otok, který mechanicky vytlačí odumřelé buňky z pokožky. Když hmotu Leorex odstraníte z pokožky, vytlačené odumřelé buňky se odstraní spolu s ní, a díky jemnému peelingu je pokožka hezká a mladistvá, na dotyk jemná a pružná.

scroll-top
Nahoru