SK CZ
Nepřihlášen/á
Přihlásit se
Zavřít

Účinky Leorex™ na pokožku

Zobrazení účinků Leorex™ Booster na pokožku

Nová počítačová zobrazovací technologie umožňuje výzkumníkům Leorexu™ poprvé vizuálně zdokumentovat účinek, který má Leorex™ BOOSTER na pokožku. Níže uvedené obrázky znázorňují proces odstraňování odumřelých buněk a vyhlazování vrásek. 
Zrnité struktury na obrázku nalevo představují odumřelé buňky a stinná místa jsou vrásky. Odumřelé buňky se hromadí v jamkách vrásek a také podél vrásek. Nahromaděné odumřelé buňky způsobují, že pokožka má mnohem nižší pružnost a je velmi náchylná na další poškození, tedy prohlubování již existujících vrásek a formování nových vrásek podél nich.

Leorex™ BOOSTER po aplikování pomalu odstraňuje tyto nechtěné buňky, zabraňuje tvorbě nových vrásek, čistí pokožku a uhlazuje již existující rýhy a vrásky.


Před aplikováním - 15 minut po aplikování 

 

Opakované aplikování Leorex™ Booster vytváří na pokožce novou funkci. Tato každodenní jemná mikrodermabraze a mechanické vyzvednutí vrásek mají hodnotný kumulativní účinek. Pokožka je zdravější, jemnější a pružnější. Vrásky jsou zmenšeny a tvorbě nových vrásek je zabráněno. Navíc je tu ještě neviditelná část Leorexu™ Booster, tedy účinek "absolutního" hloubkového čištění, otevírání všech kanálků a sofistikované řízení hydratačních krémů a dalších přípravků "na požádání".

 

 

scroll-top
Nahoru